Powered by Made-in-China.com
Diyafram Pompası
$1.000,00-3.000,00
1 PCS
Ürün profili
Özelleştirme
MevcutMalzeme
PlastikGüç
PnömatikHayır. Modeli.
RD80 NEW PPValf Gövdesi Tipi
Diyaframİşlev
sıvı aktarımıDiyafram Malzemesi
VitonPerformans
Sızıntı yokhavayla çalışan; diyafram; pnömatik
boyut: 3 inçTaşıma Paketi
ahşap kasa (boşalmayan)Teknik Özelikler
iso9001, ceTicari Marka
gdMenşei
ShanghaiHS Kodu
8413501090Üretim Kapasitesi
5000 adet/monBaşlıca özellikler
Patentli Hava Vanası: Üç yönlü kontrol vanası, yapışmaz çalışma ve daha hızlı yön değiştirme sağlar.
Kolay Bakım: Düşük iç hacim ve değiştirilebilir parçalar, ıslak gövdeyi açmadan kolayca yeniden montaj yapılabilmesini sağlar.
Korozyona Dayanıklı: Paslanmaz çelik cıvatalar ve epoksi kaplı alüminyum merkez bölümleri korozyona karşı dayanıklıdır.
Geniş Malzeme Seçenekleri: Islak parçalar, polipropilen (PP), politetrafloroetilen (PVDF), paslanmaz çelik, alüminyum ve dökme demir seçenekleriyle mevcuttur.
Yüksek Performans: Maksimum akış hızı 118 galon/dakika ve maksimum çalışma basıncı 120 psi'dir.
Mükemmel Sızdırmazlık Tasarımı: Şekillendirilmiş diyafram ve ağır hizmet tipi plakalar, sızıntıyı neredeyse tamamen ortadan kaldırır.
Esnek Özelleştirme: OEM ve ODM hizmetleri, çeşitli malzeme ve boyut seçenekleriyle sunulmaktadır.
Kapsamlı Sertifikalar: Ürünler, 30'dan fazla patente sahip olup, CE, ISO9001 ve SGS sertifikalarına sahiptir.
Şirket Profili
Sertifikalıİşletme Türü: Üretici/Fabrika ve Ticaret Şirketi SertifikalıAr-Ge Kapasitesi: ODM Hizmeti Mevcuttur & OEM Hizmeti Mevcuttur SertifikalıÖzelleştirme Seçenekleri: Esnek özelleştirme Sertifikalıİhracat Yılı: 18 years SertifikalıEn Yakın Liman: Shanghai PortOrtalama yanıt süresi: ≤6.61h
Yapay zeka destekli tedarikçi değerlendirmesi
ÖzetTedarikçi; pompa, vakum ekipmanı, enstrümantasyon, plastik ürünler ve mekanik parça üreticisi ve satıcısı gibi görünmektedir. ISO14001:2015, ISO45001:2018, ISO14001 ve CE sertifikalarına sahip olduğunu bildirmektedir. Üretim kanıtları arasında altı üretim hattı, 11–20 kalite kontrol personeli, CNC ve otomatik işleme ekipmanları, stok bulundurma kapasitesi ve yoğun ve düşük sezonlarda 15 iş günü içinde olduğu belirtilen teslim süreleri yer almaktadır. Tedarikçi OEM, ODM, 3D tasarım, numune bazlı, tasarım bazlı, tam, küçük ölçekli ve esnek özelleştirme hizmetlerini desteklemekte ve geçtiğimiz yıl yeni ürünler geliştirdiğini bildirmektedir. Kalite ve hizmet süreçleri; yazılı denetim, tedarikçi değerlendirme, düzeltici faaliyet, şikâyet yönetimi ve kalite güvencesi prosedürlerini içermektedir. Sınırlamalar arasında yurt dışı deposu, showroomu, acentesi veya şubesinin bulunmaması, SDK'sının olmaması, hizmet sunduğu yurt dışı ülkelerin bildirilmemesi ve Fortune 500 şirketleriyle iş birliği bulunmaması yer almaktadır. Sunulan bilgiler yalnızca finansal kapasiteye ilişkin bir yılı belirttiği ve finansal ayrıntılar içermediği için finansal güvenilirlik değerlendirilememektedir.
Tedarikçi türüTedarikçi; pompa ve vakum ekipmanları, enstrümantasyon, plastik ürünler, kimyasal ürünler, endüstriyel otomasyon, genel ve özel ekipman onarımı, kurulum hizmetleri ve mekanik parçalar/bileşenler alanlarında faaliyet göstermektedir. Ürün bilgileri ayrıca plastik ve metal pompa bağlantı konfigürasyonlarını belirtmekte olup üretim ve endüstriyel ekipman tedarikçisi profiline işaret etmektedir.
SertifikalarTedarikçi ISO14001:2015, ISO45001:2018, ISO14001 ve CE sertifikalarına sahip olduğunu bildirmektedir. Bunlar, beyan edilen çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ürün uygunluğu sertifikalarını açıkça göstermektedir; ancak mevcut bilgiler sertifika kapsamı veya geçerlilik ayrıntılarını sunmamaktadır.
Satış Sonrası YetenekTedarikçinin stok bulundurma kapasitesi ile hizmet kapasitesi değerlendirmesi, düzeltici ve önleyici faaliyetler, müşteri şikâyetleri ve kalite güvencesi için yazılı ve uygulanan prosedürleri bulunmaktadır. Bununla birlikte, herhangi bir yurt dışı deposu, showroomu, acentesi, şubesi veya hizmet sunduğu yurt dışı ülkesi bulunmadığını bildirmektedir; bu durum belgelenmiş hizmet süreçlerine, ancak sınırlı yurt dışı fiziksel desteğe işaret etmektedir.
R&D yeteneğiTedarikçi 3D yazılım tasarım hizmetleri sunmakta, geçtiğimiz yıl yeni ürünler geliştirdiğini bildirmekte ve ODM hizmetleri sunmaktadır. Kullanılabilir bir SDK'sı bulunmamaktadır; ancak sunulan kanıtlar aktif ürün geliştirme ve tasarım kapasitesini açıkça desteklemektedir.
Üretim kapasitesiÜretim kanıtları arasında altı üretim hattı, 11–20 kalite kontrol personeli, CNC, otomatik CNC torna, otomatik delme ve kılavuz çekme, taşlama ve parlatma ekipmanları, ilişkili taşeronlarla geçerli üretim kapasitesi sözleşmeleri, stok bulundurma kapasitesi ve hem yoğun hem de düşük sezon dönemlerinde 15 iş günü içinde olduğu belirtilen teslim süreleri yer almaktadır. Bu ayrıntılar, yerleşik üretim ve sipariş karşılama kapasitesini desteklemektedir.
Özelleştirme yeteneğiTedarikçi numunelerden özelleştirme, tasarımlardan özelleştirme, tam özelleştirme, küçük ölçekli özelleştirme, esnek özelleştirme, 3D tasarım hizmetleri, OEM ve ODM hizmetlerini açıkça sunmaktadır. Bu kombinasyon, tasarımdan üretime geniş kapsamlı özelleştirme olanaklarına işaret etmektedir.
Müşteri vakalarıTedarikçi ACE 2024 fiziksel ticaret fuarına katıldığını ve tanınmış markalar için OEM hizmeti sunduğunu bildirmektedir. Ayrıca herhangi bir Fortune 500 şirketiyle iş birliği yapmadığını belirtmektedir; bu nedenle müşteri deneyimine ilişkin kanıt mevcut olmakla birlikte sunulan bilgilerde adı belirtilen müşteriler veya doğrulanabilir vaka ayrıntıları yer almamaktadır.
Ürün Q&A
Q:MOQ nedir?
A:
Standart ürünler için 1 adet. Numuneler mevcuttur ve numune ücreti, gelecekteki siparişlerden düşülebilir.
Q:Ödeme şekli nedir?
A:
D/P, T/T, Western Union. Lütfen kesin sipariş detaylarını bizimle teyit edin.
Q:Teslimat süresi ne kadar?
A:
Miktara bağlıdır.
Q:Ambalaj nasıl?
A:
İçinde köpük bulunan karton kutular ve ahşap kasa.
Q:Ürünler bize nasıl teslim ediliyor?
A:
Uluslararası kargo ile.
Talep Gönder
*Şuradan:
Shanghai Rudi Fluid Conveyor Co., Ltd.
Shanghai Rudi Fluid Conveyor Co., Ltd.*İçerik:
Tedarikçi yanıtları kayıtlı e-postanız adresine gönderilecektir.
Bunlar da ilginizi çekebilir.
Düşük Basınçlı Alüminyum Tarım Diyafram Pompası MB-6215-3.0 215L/Min Püskürtücü Pompa
US$550.00
20 Parça(MOQ)
50 Özellikler PP Diyafram Pompası
US$340.00-440.00
1 Parça(MOQ)
Alüminyum Tarımsal Diyafram Pompası MB-4160-3.0 Tarımsal Sulama Kullanımı için
US$400.00
20 Parça(MOQ)
Standart Pnömatik Diyafram Pump/a-20 Pompaları Satın
US$70.00-75.00
2 parçalar(MOQ)
Elektrik Diyafram Pompası (QBY)
US$580.00-16,520.00
1 Ayarla(MOQ)
2inch Kuru Alumina Tozu Transferi için Paslanmaz Hava Operatörlü Çift Diyafram Pompası
US$695.00-825.00
1 Ayarla(MOQ)
Aodd Plastik Hava ile Çalışan Çift Diyafram Pompası
US$2,000.00-5,000.00
1 ayarla(MOQ)
Nbjrstar 12V 1.5g Diyafram Su Pompası NPT Başlık ile
US$45.90
144 Parça(MOQ)
Nbjrstar 12V 4.0g Diyafram Su Pompası NPT Başlık ile
US$47.50
144 Parça(MOQ)
1/2" Çift Diyaframlı Pnömatik Pompa Güneşli Daldırma Diyafram Pompası
US$50.00-200.00
1 Parça(MOQ)
Yüksek Hassasiyetli PTFE Diyaframlı Ölçüm Pompası Atık Su için
US$1,020.00
1 Parça(MOQ)
3 İnç PVDF Asit ve Alkali Dayanıklı Elektrikli Tahrikli Çift Diyaframlı Pompalar
US$2,008.00
1 Ayarla(MOQ)
Nbjrstar 12V 1.5g Diyafram Su Pompası QC Başlığı ile
US$45.90
144 Parça(MOQ)
Diyaframlı Otomatik Ölçüm Kimyasal Pompa Tankı Sıvı Ölçüm Pompası
US$55.00-65.00
1 Parça(MOQ)
Metal Olmayan Hava ile Çalışan Çift Diyafram Pompası
US$198.53
10 Parça(MOQ)
Nbjrstar 12V 2.0g Diyafram Su Pompası NPT Başlık ile
US$36.94
144 Parça(MOQ)
Tarım Diyafram Pompası MB-4100-2.5 Düşük Basınçlı Sulama Kullanımı için
US$300.00
20 Parça(MOQ)



















