SourcingAI
Try for free
Powered by Made-in-China.com
V&T V9 315kw Yüksek Hassasiyet Güçlü Tork Düşük Voltaj Kontrol VFD
Negotiable
10 Parça
Numune fiyatı:US$78.00/parça.Örnek talep edin

Ürün profili

Özelleştirme

Mevcut

Uygulama

Yüksek performanslı Transdüser, Üç Fazlı Transdüser, Genel Transdüser, Tek Fazlı Transdüser, Yüksek Frekans Dönüştürücü

Çıktı Türü

Üçlü

Hayır. Modeli.

V9-H-4T315G/355L

Çalışma prensibi

Vektör Kontrol Dönüştürücüsü

Anahtar Modu

PWM Kontrolü

Ana Devre Türü

Voltaj

Güç Kaynağı gerilimi

Düşük Voltajlı Değişken Frekanslı Tahrik

Dönüşüm Bağlantısı

AC-DC-AC Değişken Frekanslı Sürücü

DC gücünün niteliği

Gerilim Değişken Frekanslı Sürücü

İşlev

Basit tür, Asansör Özel, Tekstil Özel, Sabit torklu Evrensel Tip

Marka

&v

Taşıma Paketi

karton/ahşap

Teknik Özelikler

birim

Ticari Marka

&v

Menşei

Çin

HS Kodu

850440999

Başlıca özellikler

Geniş Güç Aralığı: 0.75kW'den 630kW'a kadar güç aralığını kapsar, senkron ve asenkron motorlar için uygundur.
Yüksek Başlangıç Torku: Asenkron motorlar için 0.25Hz'de nominal torkun %200'ü; senkron motorlar için ise %1.5 hızda nominal torkun %150'si.
Esnek İletişim: Dahili Modbus RTU, CANopen, PROFIBUS-DP, PROFINET ve 500 metreye kadar uzaktan kumanda paneli.
Özelleştirilebilir Voltaj: 220V, 690V ve diğer giriş voltajlarına sahip ürünler, müşteri isteklerine göre özelleştirilebilir.
Sağlam Koruma: IP20 koruma sınıfı, aşırı voltaj, akım ve sıcaklığa karşı kapsamlı güvenlik önlemleri.
Çoklu Döngü Kontrolü: Basit PLC ve PID fonksiyonları ile konum, hız ve tork döngülerini destekler.

Şirket Profili

Shenzhen V&T Technologies Co., Ltd.
Yılların İhracat Tecrübesi
Sertifikalıİşletme Türü: Üretici/Fabrika ve Ticaret Şirketi SertifikalıAr-Ge Kapasitesi: ODM Hizmeti Mevcuttur SertifikalıÖzelleştirme Seçenekleri: Örneklerden Özelleştirme, Tasarımlardan Özelleştirme, etc. Sertifikalıİhracat Yılı: 15 Years SertifikalıEn Yakın Liman: Shenzhen PortOrtalama yanıt süresi: ≤18h

Yapay zeka destekli tedarikçi değerlendirmesi

ÖzetTedarikçi; 166 Ar-Ge mühendisi, 3D tasarım hizmetleri, ODM/OEM hizmetleri, SDK erişilebilirliği ve yakın zamanda gerçekleştirilen yeni ürün geliştirme faaliyetleri dâhil olmak üzere güçlü ve belgelenmiş Ar-Ge ile özelleştirme kapasitesi sergilemektedir. ISO9001:2015, ISO45001:2018, ISO14001 ve CE ile ilgili sertifikalara veya kapasitelere sahip olduğunu ya da bunları bildirdiğini belirtmekte ve bitmiş ürün denetim talimatlarının tümüyle uygulandığını ifade etmektedir. Üretim kapasitesi, ilgili taşeronlarla yapılan geçerli sözleşmeler, stoktan hizmet sunma kapasitesi ve hem yoğun hem de düşük sezonlarda bir aylık ortalama teslim süreleriyle desteklenmektedir. Uluslararası erişime ilişkin kanıtlar kısmi düzeydedir: ihracat, satışların %11–%20'sini oluşturmakta ve tedarikçi iki fiziksel ticaret fuarına katılmış bulunmaktadır; ancak yurt dışında deposu, showroom'u, acenteleri veya şubeleri bulunmamaktadır. Finansal bilgiler 2020–2022 dönemi için belirtilmiş olmakla birlikte değerlendirilebilir performans değerleri içermemektedir; bu nedenle sunulan bölümlere dayanarak finansal güvenilirlik belirlenememektedir.
Tedarikçi türüTedarikçi, tanınmış markalar için gerçekleştirilen çalışmalar da dâhil olmak üzere Ar-Ge mühendisliği, 3D tasarım, ODM ve OEM hizmetleri sunmaktadır. Bu faaliyetler, tamamen ticaret odaklı bir profilden ziyade entegre tasarım ve üretim hizmeti sunma kapasitesine sahip bir üreticiye işaret etmektedir.
SertifikalarTedarikçi, ISO9001:2015, ISO45001:2018, ISO14001 ve diğer yönetim sistemi sertifikalarının yanı sıra CE sertifikasına veya CE uygunluğu sağlama kapasitesine sahip olduğunu bildirmektedir. Ayrıca geçtiğimiz yıl düzenli yangın tatbikatları gerçekleştirdiğini belirtmesi, yerleşik bir yönetim ve güvenlik çerçevesini desteklemektedir.
Satış Sonrası YetenekTeknoloji mühendisleri üretim sırasında teknik destekten ve satış sonrası hizmetten sorumludur; ayrıca tedarikçinin stoktan hizmet sunma kapasitesi bulunmaktadır. Bununla birlikte tedarikçi, yurt dışı deposu, yurt dışı showroom'u, yurt dışı acenteleri veya yurt dışı şubeleri olmadığını bildirmektedir; bu durum yerelleştirilmiş uluslararası satış sonrası desteğe ilişkin kanıtları sınırlamaktadır.
R&D yeteneğiTedarikçi, 166 Ar-Ge mühendisi, geçtiğimiz yıl yeni ürün geliştirme faaliyetleri, mevcut Ar-Ge denetim belgeleri, 3D yazılım tasarım hizmetleri, ODM kapasitesi ve SDK erişilebilirliği bildirmektedir. Bu unsurların birleşimi, kapsamlı ve belgelenmiş Ar-Ge ile ürün geliştirme kapasitesine dair açık kanıt sunmaktadır.
Üretim kapasitesiÜretim desteği; entegre test, güvenlik testi, hava sızdırmazlığı testi, yaşlandırma tesisleri ve bir yazılım programlama platformunu kapsamaktadır. Tedarikçi, ilgili taşeronlarla geçerli üretim kapasitesi sözleşmelerine, stok bulundurma kapasitesine, tümüyle uygulanan yazılı denetim prosedürlerine ve hem yoğun hem de düşük sezonlarda bir aylık ortalama teslim sürelerine sahip olduğunu bildirmektedir.
Özelleştirme yeteneğiTedarikçi, numunelere göre özelleştirme, tasarımlara göre özelleştirme, tam özelleştirme, sınırlı özelleştirme ve esnek özelleştirme hizmetlerini 3D yazılım tasarım hizmetleriyle birlikte açıkça sunmaktadır. Bu tekrarlanan hizmet beyanları, geniş kapsamlı özelleştirme olanaklarını desteklemektedir.
Müşteri vakalarıTedarikçi, tanınmış markalar için OEM hizmetleri sunduğunu, Fortune 500 şirketleriyle iş birliği yaptığını ve Metalloobrabotka Exhibition ile China Indonesia Fair Trade fuarlarına katıldığını belirtmektedir. Bu beyanlar kayda değer müşteri ve pazar deneyimini göstermektedir; ancak herhangi bir müşteri adı veya proje ayrıntısı sunulmamıştır.

Ürün Q&A

Q:Maksimum güç aralığı nedir?
A:
V9-H serisi, 0,75 kW ile 630 kW arasındaki bir güç aralığını kapsar.
Q:Hangi kontrol modları desteklenmektedir?
A:
Senkron açık/kapalı devre, asenkron V/F, asenkron kapalı devre ve asenkron vektör kontrolünü destekler.
Q:Voltaj için özel üretim mümkün mü?
A:
Evet, 220V, 690V ve diğer giriş voltajlarına sahip ürünler özel olarak üretilebilir.
Q:Başlangıç torku kapasitesi nedir?
A:
Asenkron motorlar için, 0,25 Hz'de nominal torkun %200'ünü sağlar. Senkron motorlar için ise, nominal hızın %1,5'inde %150 sağlar.
Q:Hangi iletişim arayüzleri dahili olarak bulunmaktadır?
A:
Dahili Modbus RTU iletişimi standarttır, CANopen, PROFIBUS-DP ve PROFINET seçenekleri mevcuttur.

Talep Gönder

*Şuradan:Shenzhen V&T Technologies Co., Ltd.Shenzhen V&T Technologies Co., Ltd.
*İçerik:
0/4000

Tedarikçi yanıtları kayıtlı e-postanız adresine gönderilecektir.

Bunlar da ilginizi çekebilir.

V&T V9 250kw 0.75kw-500kw Yüksek Hassasiyet Güçlü Tork VFD
V&T V9 220kw Yüksek Hassasiyet Güçlü Tork Düşük Voltaj Kontrol VFD
V&T V9 1.5kw 0.75kw-500kw Yüksek Hassasiyet Güçlü Tork VFD
Yüksek Performanslı VFD İnvertörü Hassas Metal Parlatma için
Inovance K100 11kw Hassas Kontrol için VFD Servo Sürücü
Yüksek Hassasiyetli Kapalı Döngü Vektör Kontrol VFD
Yüksek Verimli 315kw VFD Frekans Dönüştürücü Modbus Bağlantısı ile